Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi için hızlı servis çözümleri. Buzdolabı onarım, bakım, yedek parça, tamir ve teknik servis hizmetleri.

1998 yılından itibaren beyaz eşya ürünlerine uzman kadromuzla teknik servis hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşya servisinde deneyim ve birikimlerimiz kaliteli servis anlayışımıza yansımaktadır. Arıza ve problemlere en kısa zamanda kalıcı çözümler üretiyoruz. Arızalanan beyaz eşya ürünlerinizi evinizden alıp tamir ve bakımını yaptıktan sonra tekrar evinize teslim ediyoruz. Değiştirilen her yedek parçayı bir sene garanti kapsamına alıyoruz. Değişimi yapılan yedek parçalar bir sene garantilidir.

Buzdolabı makinenizle ilgili servis vermekle kalmıyoruz, aynı zamanda cihazınızın kullanımı ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Soru ve sorunlarınız için buzdolabı servisinde uzman teknisyenlerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olmaktadır.

Müşteri odaklı servis anlayışı ile müşterilerimizin beklentilerini karşılarken servisimize gelen ürünlerle ilgili servis kayıtlarını kayıt altına alıyoruz.

Buzdolabı servisi için müşteri temsilcimize ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri odaklı, güvenilir, güler yüzlü ve kesintisiz servis talebi için Bosch Servisi telefon numaramız: 0212 540 4145.